Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności

Na czym polega zabieg?

Zabiegi depilacji laserowej LightSheer w Świebodzicach oferujemy wraz z gwarancją skuteczności. Oferujemy również gwarancję darmowych dostrzałów na ciemne i grube włosy. Metoda depilacji laserem LightSheer jako jedna z niewielu na rynku pozwala zagwarantować trwałe efekty. Nasi kosmetolodzy wykorzystują laser, by niszczyć macierz włosa i doprowadzić do uszkodzenia jego cebulki, dzięki czemu taki włos już nie odrośnie. Efektywność depilacji laserowej jest powiązana z fazami wzrostu włosa. Trwałą depilację uzyskać można tylko w momencie aktywnej fazy wzrostu włosów, zwanej Anagenem. Trwa ona około 6 do 12 tygodni w zależności od partii ciała. W danym momencie w aktywnej fazie wzrostu znajduje się około 20-30% włosów, dlatego do trwałego usunięcia niechcianego owłosienia zabieg depilacji trzeba powtórzyć kilka razy. Czterokrotne powtórzenie zabiegu depilacji laserowej pozwala znacznie zredukować ilość włosów, natomiast powtórzenie zabiegu depilacji laserowej 6 razy pozwala na trwałe usunięcie owłosienia. Odpowiedni system pracy, wiedza, lata doświadczeń oraz nowoczesne urządzenie, jakim jest laser LightSheer, sprawia, że możemy zaoferować gwarancję skuteczności oraz płatność jedynie za 6 zabiegów depilacji laserowej w Świebodzicach.

Nowoczesny sprzęt

W gabinecie kosmetycznym w Świebodzicach przeprowadzamy zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem sprzętu światowego producenta laserów dla medycyny estetycznej, czyli firmy Lumenis®. Laser Lightsheer® daje nam największą skuteczność, pewny efekt i gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów. Certyfikowane urządzenie uzyskało certyfikat FDA, znany na całym świecie w medycynie estetycznej, który potwierdza jego bezpieczeństwo dla zdrowia. Laser LightSheer wyposażony został w opatentowaną końcówkę zwaną Chill Tip. Jej zadaniem jest chłodzenie skóry, co minimalizuje dyskomfort i ból oraz sprawia, że depilacja laserowa LightSheer staje się bardziej komfortowa.

Doświadczeni eksperci depilacji laserowej w Świebodzicach

Jesteśmy małą firmą ze stałym zespołem i 9-letnim doświadczeniem w Polsce. Kosmetolodzy przeprowadzający zabiegi w gabinecie kosmetycznym „Agnes” w Świebodzicach to wykwalifikowani specjaliści. Wykonujemy depilację laserową w całej Polsce, również w województwie dolnośląskim i łódzkim. Nasz zespół tworzą doświadczeni i doskonale wykwalifikowani specjaliści, którzy chętnie biorą udział w branżowych szkoleniach i wydarzeniach z zakresu kosmetologii i laseroterapii. Nieustannie doskonalą swoje umiejętności i zdobywają wiedzę, dzięki czemu zabiegi laseroterapii stały się ich prawdziwą pasją.

Zalety depilacji laserowej Lightsheer

Komfort i oszczędność czasu

Zaledwie kilka zabiegów depilacji laserowej to efekt gładkiej skóry przez lata. Po zabiegu nie musisz już pamiętać regularnym goleniu nóg, zakupie kremów do golenia czy noszeniu ze sobą tradycyjnej maszynki „na wszelki wypadek”.

Bezpieczny zabieg

Laser Lightsheer(R) posiada amerykański certyfikat bezpieczeństwa FDA i jest uznany za złoty standard w depilacji laserowej. Światło lasera działa wyłącznie na mieszki włosowe, a nie na skórę. Dzięki temu nie ma ryzyka podrażnienia skóry.

Trwała depilacja dowolnej części ciała

Depilacja laserowa charakteryzuje się dużą skutecznością i długotrwałością. A do tego pozwala na pozbycie się owłosienia z niemalże każdej partii ciała. Pozbądź się włosów na dobre, nawet tych wrastających.

Końcówka chłodząca Chill Tip(™)

Najwyższy standard komfortu zapewnia opatentowana końcówka chłodząca Chill Tip(™). Dzięki końcówce chłodzącej Chill Tip(™) odczucie dyskomfortu i bólu jest znacząco zminimalizowane.

Jak działa laser?

Laser LightSheer wykorzystuje proces fototermolizy selektywnej. Oznacza to, że za pomocą wiązki lasera diodowego o długości fali 808 nm niszczy napotykane na swojej drodze włosy o barwie ciemniejszej od koloru skóry i usuwa je, pochłaniając energię lasera. Znajdujące się w Anagenie, czyli aktywnej fazie wzrostu włosy, wyróżnia cebulka połączona z macierzą włosów. To odpowiedni moment, który podczas strzału lasera pozwala usunąć włos razem z macierzą, a w efekcie trwale się go pozbyć. W ten sposób uszkodzeniu ulegają jedynie struktury włosa, ponieważ laser LightSheer nie trafia w delikatną skórę czy sąsiadujące z włosami tkanki. Promienie lasera absorbowane są przez melaninę, dlatego ta metoda depilacji jest polecana szczególnie dla osób o ciemnych i grubych włosach, zawierających więcej melaniny.

Szczegóły zabiegu

Czas zabiegu

10 – 60 min

Znieczulenie

Możliwe

Seria zabiegów

Ok. 4 – 6 zabiegów
Co 6 – 12 tygodni

Podrażnienia

Rzadko

Maksymalnie 6 płatnych zabiegów

Każdy kolejny zabieg w serii GRATIS

Wysoka trwałość

Wyjątkowe metody pracy, wiele lat doświadczenia i innowacyjne urządzenie LightSheer® pozwalają nam oferować skuteczną i efektywną usługę depilacji laserowej z twarzy i ciała. Wykonywane innymi metodami tańsze zabiegi nie mogą zapewnić rezultatów nawet w połowie zbliżonych do tych, które oferuje markowy sprzęt. Dlatego wiele salonów nie zapewnia klientom gwarancji skuteczności depilacji. W salonie kosmetycznym „Agnes” w Świebodzicach proponujemy zabiegi laserowej depilacji na twarz i ciało, a wśród nich depilację laserową nóg, depilację laserową brody, depilację laserową pleców, depilację laserową ud, depilację laserową pach czy depilację laserową bikini. Nasi doświadczeni w dziedzinie laseroterapii eksperci sprawią, że zabieg ten będzie komfortowy i bezpieczny.

Pozwól Twojemu pięknu

Rozbłysnąć!

Sprawdź naszą ofertę

Lub umów się na wizytę telefonicznie!

+48 782 158 017

Po szóstym zabiegu depilacji dostrzały gratis

W wypadku depilacji laserowej u kobiet, gwarantujemy darmowe dostrzały w serii po szóstym zabiegu. W wypadku Panów, po siódmym – całe ciało i po ósmym zabiegu – plecy (skóra na plecach u mężczyzn jest zdecydowanie grubsza, a włosy są głębiej osadzone, co wymaga większej ilości zabiegów).

Wykorzystujemy tylko sprzęt wysokiej jakości

Do zabiegów depilacji laserowej korzystamy z lasera Lighsheer firmy Lumenis®. Firma Lumenis® jest wiodącym na rynku światowym producentem laserów medycznych oraz laserów dedykowanych medycynie estetycznej. Nasz laser posiada amerykański certyfikat FDA i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Dodatkowo, laser firmy Lighsheer jest wyposażony w opatentowaną końcówkę chłodząca Chill Tip, która znacząco minimalizuje ból i dyskomfort.

Zasady przyznania gwarancji skuteczności i darmowych dostrzałów

Na pierwszym spotkaniu przeprowadzimy darmową konsultację, podczas której wykonamy kwalifikację do zabiegu. Po pozytywnym zakwalifikowaniu, czyli braku przeciwwskazań zabiegowych, otrzymasz od nas dwie gwarancje:

Gwarancję liczby zabiegów

Dostaniesz od nas pisemną informację, jakich efektów możesz się spodziewać oraz ile zabiegów jest koniecznych w jakim okresie czasu, aby te efekty osiągnąć. Jeśli zaistnieje potrzeba wykonania większej liczby zabiegów niż przewidywaliśmy, to te zabiegi będą wykonane darmowo. O szczegółach dowiesz się podczas konsultacji

Gwarancję skuteczności lub zwrot gotówki

Gwarancja skuteczności oznacza, że jeśli zabiegi nie przyniosą efektów , zwrócimy ci poniesione koszty.

Szczegółowych informacji na temat obu gwarancji otrzymasz od naszego specjalisty podczas bezpłatnej konsultacji.

Skontaktuj się z nami

Agnes
Agnieszka Konieczna

ul. Młynarska 2, Świebodzice
tel: +48 782 158 017

Godziny otwarcia:

Pon: 10.00 - 18.00
Wt: 10.00 - 18.00
Śr: 10.00 - 18.00
Czw: 10.00 - 18.00
Pt: 10.00 - 18.00
Sob: 09.00 - 14.00

Masz jakieś pytania? Napisz lub zadzwoń!

Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejszym wyróżnieniem

    Sprawdź cenę